Filmy płacz, relacja ojciec-córka, relacja matka-syn

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje płacz, relacja ojciec-córka, relacja matka-syn. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ali (Amir Farrokh Hashemian) i Zahra (Bahare Seddiqi) są pochodzącym z bardzo biednej rodziny rodzeństwem. Pewnego dnia chłopak gubi buty swojej siostry. Dzieci wpadają w panikę. Wiedzą, że rodziców nie stać na nową parę. Postanawiają więc wymieniać się tą, która im pozostała. Zahra chodzi w niej do szkoły na pierwszą zmianę, potem buty przejmuje Ali. Zahra niespodziewanie dostrzega swoje buty na nogach koleżanki i postanawia odebrać swoją własność. Dzieci rezygnują z realizacji planu, kiedy odkrywają, że dziewczynka ma niewidomego ojca. Wciąż jednak pozostaje nierozwiązany problem: skąd wziąć brakującą parę butów?
Kiedy wujek Charlie przybywa z wizytą do swoich krewnych w Santa Rosa, tak naprawdę zaczyna jedną ze swych najbardziej wciągających i niebezpiecznych wycieczek. W rolę wujka Charliego – oszusta i mordercy podróżującego z Filadelfii do Kalifornii, zawsze o krok przed stróżami prawa – wciela się Joseph Cotten. Ale wkrótce jego siostrzenica zaczyna podejrzewać, że jej wuj jest mordercą i zaczyna się zabawa w kotka i myszkę. W miarę jak jego siostrzenica zbliża się do odkrycia prawdy psychopatyczny morderca nie ma wyboru – zaczyna planować zabójstwo swojej ulubionej krewnej.
Film skupia się na postaci Roberta Forda, członka gangu Jesse Jamesa, który zazdroszcząc Jesse′emu sławy i planując przejęcie kontroli nad grupą, zamordował go, strzelając mu w plecy.


Charlie dowiaduje się, że wśród ofiar ataku na World Trade Center w Nowym Jorku jest cała jego rodzina. Mężczyzna nie wie, jak poradzić sobie z bólem po stracie najbliższych. Postanawia odnowić znajomość ze starym kolegą z lat szkolnych, z którym kiedyś dzielił mieszkanie. Odradzająca się po latach przyjaźń wydaje się być najlepszym lekarstwem na przeżycie bólu i rozpaczy po tragedii, która go spotkała.
Piotruś Pan wchodzi do żłobka i przy pomocy czarodziejskiego pyłu prowadzi je do Never Landu, gdzie spotykają nikczemnego Kapitana Haka.
David Basner (Tom Hanks) jest wybitnie uzdolniony, ma ogromny urok osobisty i wielkie poczucie humoru. Nic zatem dziwnego, że błyskawicznie pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Kocha swoją pracę, świetnie zarabia, a kobiety nie potrafią się mu oprzeć. Pewnego dnia jego ojciec, Max (Jackie Gleason w swej ostatniej filmowej roli) oświadcza mu, że on i matka Davida, Lorraine (Eva Marie Saint), postanowili się rozstać po 35 latach małżeństwa. Chcąc nie chcąc David musi zająć się zrzędliwym ojcem i wytrąconą z równowagi matką, dla której jest teraz jedyną podporą. Nie przypuszcza nawet, że dzięki nowym doświadczeniom inaczej spojrzy na świat i lepiej zrozumie rodziców, z którymi – jak sądził – od dawna nic go nie łączy.
Kwiatkowscy mają dwoje dzieci – córkę Majkę i syna Filipa. Pewnego dnia przez przypadek trafia do ich domu Romek, który na stałe przebywa w domu dziecka. Rodzina postanawia stworzyć dla niego dom zastępczy. To pociąga za sobą niespodziewane konsekwencje – wraz z Romkiem u Kwiatkowskich zamieszkają „bliźniaczki z wyboru” – Eliza i Zosia. Dom pełen dzieci zaczyna tętnić życiem w zupełnie nowy sposób.
Serial, który prezentuje perypetie typowo amerykańskiej rodziny, ukazane w krzywym zwierciadle. Bohaterami są Al Bundy, jego żona - Peggy oraz para nastoletnich dzieci: Kelly i Bud. Zarozumiały i leniwy Al Bundy na co dzień pracuje w sklepie obuwniczym. Peggy, która czuje się samotna i nieszczęśliwa, uzależniła się od oglądania mydlanych oper oraz od zakupów.Dzieci Bundych wciąż poszukują idealnych partnerów. Z miernym skutkiem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…