Filmy relacja matka-syn, fotografia

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja matka-syn, fotografia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pracujący dla łowiącego sensacje tygodnika fotograf znajduje zwłoki starego człowieka i na własną rękę prowadzi dochodzenie w sprawie śmierci.
Nieśmiały profesor college'u, który udaje ekstrawaganckiego alfonsa, cieszy się z nowego zajęcia na ulicach.
„Tu, w Ameryce, mówimy o sobie w samych superlatywach: jesteśmy największym, najpotężniejszym, najszybszym krajem na świecie. Trudno się zatem dziwić, że tak wielu naszych sportowców stosuje doping.” Analiza amerykańskiej filozofii „zwycięstwa za wszelką cenę”. Przezabawne materiały archiwalne przeplatają się z bezcennymi opowiastkami rodzinnymi autora. Pojawiają się też wywiady z politykami, zawodowymi sportowcami, ekspertami medycznymi i zwykłymi użytkownikami siłowni.


Londyn. Starsza kobieta z Chin żyje wspomnieniami o swoim zmarłym niedawno synu. Jej spokój przerywa pojawienie się obcego człowieka. Richard, który również bardzo przeżył śmierć chłopaka, spróbuje nawiązać z nią kontakt. Ze względu na barierę językową i kulturową nie będzie to jednak łatwe.
Reporter Frank Ross (James Cagney) zostaje niesłusznie uznany winnym morderstwa i osadzony w więzieniu.
Tom Chadwick (Chris O'Dowd (I)) stracił pracę i dziewczynę. Z tego powodu postanawia wrócić do rodzinnego domu. Już na samym początku dowiaduje się, że zmarła jego daleka ciotka, zostawiając mu w spadku pudło z pamiątkami. Zaintrygowany Tom postanawia podążyć ich śladem i dowiedzieć się co nieco o swoich przodkach i kuzynach.
Po rozstaniu z Babi (María Valverde) w Trzy metry nad niebem i pobycie w Londynie, Hache (Mario Casas) wraca do Barcelony. Powrót jest doskonałą okazją do spotkania się ze starymi znajomymi. Poza nimi Hache poznaje piękną Gin (Clara Lago), która wydaje się idealnie do niego pasować. Jednak w chłopaku nadal tli się stara miłość, a miejsce i ludzie non stop przypominają mu o Babi. Czy nowa miłość wygra ze starą? Czy Hache da radę zapomnieć o przeszłości?
Serial jest sitcomem ukazującym życie amerykańskiej rodziny o nazwisku Bundy, do której należą: Al (Ed O'Neill) - słabo zarabiający sprzedawca butów, Peggy (Katey Sagal), która całe dnie spędza przed telewizorem, Kelly (Christina Applegate) - łatwa stereotypowa blondynka oraz Bud (David Faustino), którego obsesją jest seks. W każdym odcinku bohaterowie drwią oraz wyśmiewają się z siebie nawzajem.
Nowy Jork, rok 1985. Świat ogarnięty jest strachem i paranoją. Ludzie, którzy kiedyś nosili maski, by walczyć z przestępczością, teraz są pozbawionymi praw banitami, ukrywającymi swoją tożsamość. Jedynie nieliczni pracują dla ludzkości, pod ścisłą kontrolą rządu Stanów Zjednoczonych. Pewnego dnia, w tajemniczych okolicznościach, ginie Komediant, jeden z najbardziej znanych superbohaterów, wypchnięty z 30 piętra swojego apartamentu. Rorschach, jego dawny kompan, rozpoczyna śledztwo. Jest przekonany, że jego śmierć nie była przypadkowa. Podejrzewa, że ktoś pozbywa się bohaterów, a jego pierwszym celem był właśnie Komediant. Zamierza przestrzec członków grupy, którzy kiedyś walczyli u jego boku...
Świat według Kiepskich przedstawia osobliwe perypetie Ferdynanda Kiepskiego (Andrzej Grabowski), jego rodziny i sąsiadów. Główny bohater to postać nieprzeciętna – totalny leń i niepoprawny kombinator w wiecznych finansowych tarapatach, jednakże obdarzony niepospolitą inwencją, skłaniającą go do coraz bardziej oryginalnych przedsięwzięć. Od 1998 roku widzowie Polsatu śledzą wydarzenia, o których – jak mawia Ferdynand Kiepski – „nie śniło się nawet fizjologom”. Bohater był… w ciąży z ufoludkiem, skonstruował perpetum mobile, wysłał w kosmos teściową, skraplał głupotę, hodował w domu wirtualne świnie, sklonował żonę w warunkach domowych…
Słowa kluczowe

Proszę czekać…